Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

Święta Bożego Narodzenia

dnia 24.12.2012, 16:30

Wszystkim Inkwizytorom życzę spokojnego wyczekiwania na pierwszą gwiazdkę. Tradycyjnej polskiej wigilii, radosnego świętowania urodzin Pana Jezusa na pasterce. Wiele łask potrzebnych w dalszej walce z herezją.


Dodał: Rada Klanu Świętej Inkwizycji,

dodaj

komentarze [0]

Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

No i przyszła kryska na Mathyska!

dnia 08.09.2012, 20:58

Dzień 8 września 2012 roku zapisze się w pamięci wszystkich klanowiczy jako dzień wyjątkowy. Tego dnia, nasz mistrz klanowy Mathey uroczyście swojej wybrance Katarzynie powiedział TAK. Stało się, ostatni wolny masterski bastion padł!
Młodej parze życzymy wielu Bożych łask na nowej drodze.


Dodał: Rada Klanu Świętej Inkwizycji,

dodaj

komentarze [4]

Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

25 sierpnia odbył się ślub Venoma

dnia 26.08.2012, 22:45

Mięliśmy dziś na kanale Diablo SI-1 coś więcej do świętowania niż tylko pozlotowe zebranie. „Hucznie” obchodziliśmy zmianę stanu cywilnego jednego z naszych braci. Dokładnie wczoraj Venom targnął się na życie i się ożenił xD
Młodej parze życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.


Zebranko w luźnej atmosferze minęło szybko. Do następnego razu.


Dodał: Rada Klanu Świętej Inkwizycji,

dodaj

komentarze [5]

Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

Po rocznicy

dnia 22.08.2012, 07:49

Informacja o tym, że przechodzimy na Diablo III miała być ostatnią na tej stronie. Bieżące sprawy są spisywane już na nowej stronie. Zmieniłem jednak zdanie. Uroczystość, jaką ostatnio obchodziliśmy jest zbyt duża, aby o niej tu nie napisać.
Dokładnie 15 sierpnia obchodziliśmy dziesiątą rocznicę powstania klanu. Tradycyjnie z tej okazji postanowiliśmy się spotkać w „realu”.
Na obchody do Siamoszyc przyjechali:
Mathey, Astaldo, Eustach, Ziółek, Uriel, Huzaar, Urgat, Justyna, Magia, Palczan, Dominika, Ania, Fareei, Sara, Żydek, Kenada, Jogi, Samhain, Kruk, Ola, Tablis, Slay, Reew, Karolina, Lamaris, Proxus, Ochoy, Prizon, Morlok, Whistler.

Wielkie podziękowania należą się Matheyowi za przygotowania, organizację, kociołek i wkład finansowy w spotkanie oraz za napierdzielanie latarką po głowach natrętnych tubylców. Krukowi dzięki za beerponga i nagrody.
Wszystkim wielkie dzięki za uczestnictwo, dobrą zabawę i niezapomniany klimat. Tych, którzy nie chcieli przyjechać niech zje czerw.

Podczas jednego wieczoru, padły słowa „gdyby nie Astaldo, nie byłoby nas tutaj” słowa te są prawdziwe ;) ale tylko w połowie, gdyby nie wy klanowicze nie byłoby klanu, zlotów i przyjaźni.

Jeszcze raz toast za SI możemy wznieść w niedzielę o godzinie 21 na BN kanał Diablo SI-1


Dodał: Rada Klanu Świętej Inkwizycji,

dodaj

komentarze [5]

Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

Zło powróciło

dnia 15.05.2012, 09:37

Od kilku lat obserwujemy jak zło rośnie w siłę. Widzieliśmy jak buduje się wroga moc, jak poszerza swoje terytorium. Ludzie mówili: „w tym roku się ujawni”, „w tym roku sługi zła będą pełzać po ziemi”. Mylili się, zło potrzebowało więcej czasu, ale w końcu najgorsze nastąpiło. Dokładnie 15.05.2012 czarna zaraza zalała ziemię. Nie mogliśmy stać bezczynnie i na to patrzeć. Musieliśmy odłożyć kufel piwa, strzepnąć okruszki z pękatego brzuszyska, musieliśmy wyprasować zbroję i po raz kolejny oczyścić miasto Tristram z brudu, a jak nam minie kac to i samego Diablo pogonimy gdzie pieprz rośnie.

Do walki pod sztandarem SI zjawili się:

Mathey, Slay, Wojtek, Magia, EusT, Palczan, Tablis, GiZMo, Whistler, Uriel, Ziółko, Reew, Shizma, Dairuin i oczywiście Viga

I chwała im za to, do boju bracia i siostry!


Dodał: Rada Klanu Świętej Inkwizycji,

dodaj

komentarze [14]

Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

Nelu

dnia 11.04.2012, 21:20

Pożegnaliśmy dziś brata Nelorfinda (R.I.P. 07-04-2012)
Już jest po lepszej stronie ;-)


Dodał: Rada Klanu Świętej Inkwizycji,

dodaj

komentarze [12]

Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

Wesołych Świąt Wielkanocnych Święta Inkwizycjo!

dnia 03.04.2012, 21:20


qrwa!

Dodał: Dr Ago(SI),

dodaj

komentarze [1]

Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

Kilka świeżości

dnia 01.04.2012, 23:11

Diablo 3 juz za półtora miesiąca, zakątek na forum powoli rośnie, jak widać szykuje się sroga ekipa do grania, co cieszy.

Fryta napisała opis postaci, który możecie przeczytać tutaj.


Urgat uruchomił czat na forum, myślę że przetestujemy go na kolejnym zebraniu, które będzie dotyczyło D3, zatem zapiszcie sobie przypomnienia w telefonach.

Zebranie 08.04.2012 na forum klanowym o 21.00

Żartu primo aprilnego nie będzie gdyż nie posiadam poczucia humoru.
Chociaż może jeden pierdolnę : Eustach przestał pić, a Urgat to nie mierda.

(nawet 2 mi wyszły)


Dodał: Rada Klanu Świętej Inkwizycji,

dodaj

komentarze [11]

Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

Po Zlocie

dnia 19.02.2012, 23:02

Kolejny Zlot zimowy za nami.
Było chędogo. Imprezowaliśmy 3 dni, teraz chwila zasłużonego odpoczynku.
Krótka relacja:
Obecni: Marta, Uriel, Tablis, Eustach, Fryta, Nelu, Dominika, Palczan, Magia, Whistler, Huzaar, Ewa, Slay, Wojtek, MatheyZaczeliśmy imprezowanie dość wcześnie w piątek bo okolo 9.30, kiedy to przyjechała ekipa z Wroca.
Posiedzieliśmy troche w knajpie potem impreza przeniosła sie na akademik, gdzie dokonczylismy dzieła zniszczenia. Ja osobiście załatwiłem sie bimbrem i zdychałem pół soboty. Eustach zgubił klucze i włączył mu się warrior, którego musiał utemperować Uriel ;-)

W sobote po śniadaniu wliczonym w koszt noclegu udaliśmy się busem do kopalni Guido w Zabrzu, na droge 2 orzechówki. Whistler przemycił browara, którego wypiliśmy 320 metrów pod ziemią, smakował.
Kopalnia dala rade, ponad 3h zwiedzania, niestety nie wszyscy się załapali, Nelu i Fryta zaspali (oficjalna wersja). Marta zwiedziła tylko 1 poziom dlatego nie ma jej na fotce.

Z kopalni ruszyliśmy coś zjeść i na moją próbownie gdzie imprezka przeciągnęła się do 4 nad ranem, było wesoło, Huzar, Eustach, Math i Slay dali koncert. Odwiedziło nas również kilka osób spoza klanu (Karol, Maniak, Edi, Gosia).
Whistler pożegnał się z nami mniej więcej kiedy kładliśmy się spać, miał pociąg o 4.20

W niedziele pogniliśmy w akademiku do 14 i ruszyliśmy w drogę powrotną. Eustach znalazł klucze, które zgubił w piątek robiąc orzełka w śniegu. Powoli ekipa się wykruszała, Magia poszedł na busa, Huzaar na pociąg a reszta do knajpy, w której zaczeliśmy Zlot.

Po mnie przyjechała niewiasta i pożegnałem się z ekipą, która miała jeszcze 2h do pociągu.

Teraz pozostało nam czekać do letniego zlotu, który będzie wyjątkowy, bo obchodzimy 10 rocznicę założenia klanu.

Kogo nie było niech żałuje i zje go czerw !

Mathey


Dodał: Rada Klanu Świętej Inkwizycji,

dodaj

komentarze [9]

Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

Po zebraniu, Zlotem przed

dnia 16.02.2012, 23:04

Tak jak sie spodziewaliśmy nie zawiedliśmy się.
Na zebraniu zjawiło się spore stadko w liczbie braci jedenastu.
Mimo małego opóźnienia (1h) wynikającego z bana ba BN dla Mathey'a (przemataczył z hasłami) i braku plytki z D1 przez Eustacha udało nam się wkońcu wbić na kanał SI-1 diablowego czata.Tradycyjnie po zebraniu zaatakowaliśmy POL-1Ustaliliśmy między innymi, że zebrania będą się odbywać w każdą pierwszą niedziele miesiąca o 21.00 na czacie furumiowym, którego odpali Urgat.
Na szczęście czat moderowany więc bedzie można wkurwiaczy ukurwić ;-)

Doprecyzowaliśmy też kwestie zimowego ZLOTU, który rozpoczyna sie już jutro o 9.35 w Katowicach.

Tak sie fajnie złożyło, że wypada równo w półrocznicę założenia klanu, więc okazja sroga aby uczynić z cielesnej powłoki zewłok.

STO LAT ! ( STO GRAM !)


Dodał: Rada Klanu Świętej Inkwizycji,

dodaj

komentarze [4]


<< 1 z 8 >>

Napisz Newsa