Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

Po Zlocie

dnia 19.02.2012, 23:02

Kolejny Zlot zimowy za nami.
Było chędogo. Imprezowaliśmy 3 dni, teraz chwila zasłużonego odpoczynku.
Krótka relacja:
Obecni: Marta, Uriel, Tablis, Eustach, Fryta, Nelu, Dominika, Palczan, Magia, Whistler, Huzaar, Ewa, Slay, Wojtek, MatheyZaczeliśmy imprezowanie dość wcześnie w piątek bo okolo 9.30, kiedy to przyjechała ekipa z Wroca.
Posiedzieliśmy troche w knajpie potem impreza przeniosła sie na akademik, gdzie dokonczylismy dzieła zniszczenia. Ja osobiście załatwiłem sie bimbrem i zdychałem pół soboty. Eustach zgubił klucze i włączył mu się warrior, którego musiał utemperować Uriel ;-)

W sobote po śniadaniu wliczonym w koszt noclegu udaliśmy się busem do kopalni Guido w Zabrzu, na droge 2 orzechówki. Whistler przemycił browara, którego wypiliśmy 320 metrów pod ziemią, smakował.
Kopalnia dala rade, ponad 3h zwiedzania, niestety nie wszyscy się załapali, Nelu i Fryta zaspali (oficjalna wersja). Marta zwiedziła tylko 1 poziom dlatego nie ma jej na fotce.

Z kopalni ruszyliśmy coś zjeść i na moją próbownie gdzie imprezka przeciągnęła się do 4 nad ranem, było wesoło, Huzar, Eustach, Math i Slay dali koncert. Odwiedziło nas również kilka osób spoza klanu (Karol, Maniak, Edi, Gosia).
Whistler pożegnał się z nami mniej więcej kiedy kładliśmy się spać, miał pociąg o 4.20

W niedziele pogniliśmy w akademiku do 14 i ruszyliśmy w drogę powrotną. Eustach znalazł klucze, które zgubił w piątek robiąc orzełka w śniegu. Powoli ekipa się wykruszała, Magia poszedł na busa, Huzaar na pociąg a reszta do knajpy, w której zaczeliśmy Zlot.

Po mnie przyjechała niewiasta i pożegnałem się z ekipą, która miała jeszcze 2h do pociągu.

Teraz pozostało nam czekać do letniego zlotu, który będzie wyjątkowy, bo obchodzimy 10 rocznicę założenia klanu.

Kogo nie było niech żałuje i zje go czerw !

Mathey


Dodał: Rada Klanu Świętej Inkwizycji,

dodaj

komentarze [9]

[skomentuj] [wróć do newsów]

Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

Ł-St

19.02.2012, 23:25

Było Grubo fchuj !
Dzięki za all wszystkim :D

ps Uri, nadal Cie kurwa nienawidze ! :D:D

Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

fUriel

19.02.2012, 23:30

kurwix chciałem być pierwszy :((( ale chuj jak na foro juz napisał zlot był pro lorneta z meduzą niszczy i ratuje! Sut prawie ze mną wygral na reke ( właściwie to wygrał) :O kurwix musze sie wziąć do roboty bo slabne :O jeszcze raz dziekuję!

Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

Huz

20.02.2012, 00:21

dopiero wróciłem do domu, oprócz ustawionego kumpla który wsiadł do ciopongu w krakowie złożyło się tak że spotkaliśmy kumpla z piwnicznej który przypadkiem(!) jechał tym samym pociągiem, więc po przyjechaniu do rzeszowa zamiast coś zjeść to zjadłem 3 piwa no i jestem ... głodny ale za to w domu :D pozdro było jak zawsze super :)

Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

fUriel

20.02.2012, 13:40

kurwa nie moja wina że mam taki brzydki ryj i wszystkie piękności do mnie przez to lgną :D jak mi zafundujecie operacje wypiękniającą to będzie problem z głowy :D huahahahahaha:*****************************

Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

Huz

20.02.2012, 21:14

Furi dla mnie jesteś bardzo przeładny i bardzo Cie kocham :DD

Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

Ł-St

21.02.2012, 17:19

auhauhuhaahaa dla mnie też ! :* :D

Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

Dr Ago(SI)

22.02.2012, 14:12

Jesteście już starzy i brzydcy ! I to bez wyjątku.
Szczególnie widać upływ lat i wieków na gębie Slaya i Matheya. Chociaż u tego ostatniego jest to normalne przy ciągłym chlaniu takich ilości piwa i innych alkoholi (w tym bimbru pędzonego w garażu u Eustacha). Nie można inaczej wyglądać.
Samo miejsce zrobienia foty pozwala na ukrycie pewnych niedoskonałości fizycznych pozostałych uczestników/bohaterów tej jakże żałosnej sceny zrealizowanej w kolektorze miejskiego szamba…. Kto w ogóle wpadł na taki pomysł aby zrobić zdjęcie w takim miejscu?
Dobrze, że mnie tam zabrakło… :D:D:D:D

Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

Mathey

24.02.2012, 18:09

Uri, gdyby nie Marta to bym Cie zerżł pysiaczku :DDrago zaryłem srodze ;)Bo kto w szambie nie ma foty ... ten chuj !

Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

fUriel

09.03.2012, 22:59

a ja i tak Cie koffam :*************

Napisz Newsa