Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

Po rocznicy

dnia 22.08.2012, 07:49

Informacja o tym, że przechodzimy na Diablo III miała być ostatnią na tej stronie. Bieżące sprawy są spisywane już na nowej stronie. Zmieniłem jednak zdanie. Uroczystość, jaką ostatnio obchodziliśmy jest zbyt duża, aby o niej tu nie napisać.
Dokładnie 15 sierpnia obchodziliśmy dziesiątą rocznicę powstania klanu. Tradycyjnie z tej okazji postanowiliśmy się spotkać w „realu”.
Na obchody do Siamoszyc przyjechali:
Mathey, Astaldo, Eustach, Ziółek, Uriel, Huzaar, Urgat, Justyna, Magia, Palczan, Dominika, Ania, Fareei, Sara, Żydek, Kenada, Jogi, Samhain, Kruk, Ola, Tablis, Slay, Reew, Karolina, Lamaris, Proxus, Ochoy, Prizon, Morlok, Whistler.

Wielkie podziękowania należą się Matheyowi za przygotowania, organizację, kociołek i wkład finansowy w spotkanie oraz za napierdzielanie latarką po głowach natrętnych tubylców. Krukowi dzięki za beerponga i nagrody.
Wszystkim wielkie dzięki za uczestnictwo, dobrą zabawę i niezapomniany klimat. Tych, którzy nie chcieli przyjechać niech zje czerw.

Podczas jednego wieczoru, padły słowa „gdyby nie Astaldo, nie byłoby nas tutaj” słowa te są prawdziwe ;) ale tylko w połowie, gdyby nie wy klanowicze nie byłoby klanu, zlotów i przyjaźni.

Jeszcze raz toast za SI możemy wznieść w niedzielę o godzinie 21 na BN kanał Diablo SI-1


Dodał: Rada Klanu Świętej Inkwizycji,

dodaj

komentarze [5]

[skomentuj] [wróć do newsów]

Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

Furiel

23.08.2012, 14:45

Kuźwa cała prawda. Gdyby nie Ast nas by nie było na początku ale teraz to My TWORZYMY Inkwizycje! Chwała ! :*

Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

Urgat

24.08.2012, 11:30

Amen.

Pokłony dla całego SI. Tych co wytrwali jak i tych, którzy w międzyczasie opuścili nasze szeregi. Przez te 10 (w moim przypadku trochę ponad 9 :)) lat dostarczyliście mi mnóstwa niezapomnianych chwil.

Visca SI!!!

Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

Dr Ago(SI)

24.08.2012, 17:25

Amen qrwa!

Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

Eust

25.08.2012, 16:14

ajaj ser ! :D

Święta Inkwizycja - Klan Diablo 1

WzwHAZWDc

06.09.2012, 15:59

This article achieved exactly what I weantd it to achieve.

Napisz Newsa