Powstanie naszego klanu datujemy na 15 sierpnia 2002 roku. To wtedy chcieliśmy stworzyć grupę graczy, z którymi będziemy przyjemnie spędzać czas przed komputerem. To, co miało nas połączyć to DIABLO, a dokładnie jedna z na lepszych gier, którą w 1996 wypuściła firma Blizzard. Spędziliśmy przy niej wiele wspólnych lat, podczas których walczyliśmy ramię w ramię z tytułowym Panem Ciemności.  Rozgrywaliśmy liczne turnieje, wojny, ligi. Wspólna walka z przeciwnościami sprawiła, że nasza przyjaźń wyszła poza ramy komputerów. I tak spotykamy się kilka razy w roku i przez kilka dni świętujemy. Tak bliska przyjaźń sprawia, że trzymamy się razem szukając nowych wrażeń w grach i poza nimi. 

Graliśmy już wspólnie w MU, oGame, Rebirth, Travian czy Tibia. W tym roku swoich sił próbujemy w koreańskiej grze Metin2.  Gra, do której podchodziliśmy z dużą rezerwą okazała się bardzo wciągająca. Myśleliśmy, że szybko nam się znudzi, ale tak się nie stało... Rozległy świat Metina2, który ma wiele możliwości sprawił, że postanowiliśmy także tutaj zaistnieć. Nasze ambicje nie pozwoliły nam wejść do gildii już istniejących, tworzonych przez graczy, którzy zdobywali doświadczenie na starszych serwerach. Stworzyliśmy więc Gildie  i staliśmy się grupą braci i sióstr po sztandarem Inkwizycji.  Z dnia na dzień rośniemy w siłę, dochodzą do nas  nowi gracze związani zarówno z Diablo jak i Metinem2.  Rozwój ten sprawia, że nasz sposób komunikacji jakim się posługiwaliśmy przestał wystarczać i tym sposobem powstała ta strona .

Mam nadzieję, że nadal będziemy się rozwijać i zostaniemy przyjaciółmi, którzy w grze i poza nią będą trzymać się razem.