Święta Inkwizycja - Klan Metin2

dnia 01.05.2010, 13:29

W celu dalszego rozwoju oraz poznania nowych ludzi. Po decyzji większości postanowiliśmy połączyć się z Gildią FirstToFight. Nie jest to nasza pierwsza w historii fuzja. Już wcześniej w grze Travian dokonaliśmy połączenia gildii. Tym razem też nie boimy się ryzyka. Do odważnych świat należy. Jako oficjalną datę fuzji wpisuję dzisiejszy dzień, choć nastąpiła ona nieco szybciej. Od tego dnia Inkwizycja przechodzi w stan uśpienia, a jej członkowie są aktywni pod nazwą FirstToFight, nasz strona przyjmuje formę pamiątkową.

Nie zamykamy rozdziału, tylko otwieramy nowy.

Dodał: Ulath

Dodaj komentarze [4]
   
Święta Inkwizycja - Klan Metin2

A życie toczy się dalej ;)

dnia 13.04.2010, 18:35

Na pewno zauważyliście, że od jakiegoś czasu mało poświęcam czasu metinowi. Spowodowane to jest znużeniem jakie mnie dopadło odnośnie tej gry. Już od dawna logowałem się tylko dla was. Po długim przemyśleniu doszedłem do wniosku, że już nie będę grał w metina. Postaram się mieć z wami kontakt poprzez komunikatory, maile czy choćby tą stronę. AeRhAganoz prosił mnie abym napisał też o jego odejściu, dokładnych powodów tej decyzji nie znam.
Będę trzymał za was kciuki, abyście dalej się rozwijali, przyjmowali nowych fajnych graczy. Koniecznie musimy się zobaczyć na zlocie, który odbędzie się 13-15 sierpnia.
Być może będziemy mieli jeszcze okazję grać ramię w ramię w jakiejś innej grze.
Życzę wam powodzenia i nie zapomnijcie o mnie :D


Dodał: Ulath

Dodaj komentarze [12]
   
Święta Inkwizycja - Klan Metin2

"Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli"

dnia 03.04.2010, 22:03

Z okazji Świat Wielkanocnych życzę Wam szczerej radości, pokoju w sercu i Miłości w gronie najbliższych, aby odtąd każdy nowy dzień był porankiem Zmartwychwstania do nowego życia.


Dodał: Ulath

Dodaj komentarze [8]
   
Święta Inkwizycja - Klan Metin2

Kolejna fotka.

dnia 01.04.2010, 15:13

Jako, że już pojawiły się na stronie nasze zdjęcia udało mi się namówić kolejną osobę na umieszczenie swojego zdjęcia. Wielkie brawa za odwagę. Czekam na kolejne osoby, które pokażą nam jak wyglądają. Zdjęcie Baw możecie zobaczyć po kliknięciu w linka.
Bawaria


Dodał: Ulath

Dodaj komentarze [8]
   
Święta Inkwizycja - Klan Metin2

Powroty, przyjęcia.

dnia 18.03.2010, 09:05

Niezmiernie mnie cieszy powrót CRACKERDA, które od paru dni jest w naszej gildii. Witamy synu marnotrawny ;p i mamy nadzieję, że już u nas zostaniesz. Witam też wszystkie nowe osoby, które zagościły u nas. Jak nam wiadomo, po kilku przyjęciach będą odejścia. Świat działa na paraboli, więc raz jest w górę raz w dół. Jako, że najczęstszym powodem odejść z metina są kradzieże, to przypominam wam o zmianie haseł i trzymaniu ich dla siebie.
Wszyscy którzy jeszcze nie byli na naszej ziemi, zachęcam do odwiedzenia jej. Pojawiły się na niej nowe budowle, całość wygląda naprawdę fajnie.
W następnym tyg ze względu na wyjazd służbowy, nie będzie mnie ani Elziry na metinie :/


Dodał: Ulath

Dodaj komentarze [9]
   
Święta Inkwizycja - Klan Metin2

Relacja z zimowego zlotu.

dnia 11.03.2010, 07:55

Czytajta i sie delektujta.
AeRh napisał relacje ze Zlotu, Mathey pierdyknął do niej fotek.
Spóźniona ale zawsze coś.
Recenzja Zlotu

Ps. EusT = AeRhAganoz
Astaldo = Ulath
Reew = Rif


Dodał: Ulath

Dodaj komentarze [9]
   
Święta Inkwizycja - Klan Metin2

Dzień kobiet.

dnia 08.03.2010, 21:10

Każdego roku jest taki 8 dzień
Mimo, że zimowy
To piękny jak wspaniały letni sen,
Choć to tylko dzień marcowy.
W takim dniu każdy Wam życzy, co tylko może
Ja, korzystając z tej sposobności
Życzę Wam cudne nasze klanowiczki w tej białej puchowej porze
Dużo Słońca i Radości
I aby wszystko, co sobie wymarzycie się spełniło
No i żeby Szczęście na stałe z Wami nie tylko w Metinie ale i w życiu było.

Dodał: Ulath

Dodaj komentarze [3]
   
Święta Inkwizycja - Klan Metin2

O kosmetycznych zmianach w metinie.

dnia 05.03.2010, 12:47

GF postanowiło dać nam nową, niby ulepszoną grafikę, która już dano jest na innych serwerach. Trzeba czas, żeby się do niej przyzwyczaić, ogólnie gra wygląda lepiej choć to kwestia gustu. Jedynie SOHAN ucierpiał na zmianie. Cieszy polepszenie widoczności na mapach, co ułatwia nam poszukiwanie metinów. Postacie też zostały poprawione, nie są już takie kanciaste jak były (to da się bardziej zaokrąglić szamankę?) , idealnie jednak nie jest ;)
Kilka osób też ucieszy wiadomość, że od jakiegoś czasu skriny mają swój „termin ważności”. W tej chwili SS jest ważny przez dwa tygodnie. Niestety nie zawsze GM to sprawdza, więc w przypadku bana trzeba się odwołać.
Mamy też nowego kolegę w gildii, ciekawe jak długo z nami wytrzyma ;)


Dodał: Ulath

Dodaj komentarze [9]
   
Święta Inkwizycja - Klan Metin2

Słów kilka o polityce.

dnia 01.03.2010, 13:49

W metin2 właściwie polityki nie ma, owszem możemy mieć politykę wewnętrzną. Dzięki zasadom jakie są wewnątrz, jest nam łatwiej podejmować decyzję. Natomiast polityka zewnętrzna, często zwana dyplomacją, na tej platformie praktycznie nie istnieje. Osobiście się cieszę, bo mam mniej stresów :) Z drugiej strony szkoda, bo mógłbym te robotę zepchnąć na kogoś innego, a byłby kolejny element gry :D
Tym razem chodzi o politykę jaką prowadzi nasze państwo, a dokładnie o zmiany jakie chcą wprowadzić gdzieniegdzie. Zmiany w większości was nie dotyczą, ale kiedyś zapewne będą ;) Proszę nie marudzić i wysłać petycję, aby zmian nie było, bo chcą nas nieźle przekręcić.

http://www.rzecznikrodzicow.pl/20100225_sprzeciw.php


Dodał: Ulath

Dodaj komentarze [7]
   
Święta Inkwizycja - Klan Metin2

Została spisana jesienna kronika.

dnia 24.02.2010, 13:07

Nasz dzielny skryba ocknął się z przepicia. Otworzył oczy i coś wybełkotał. Chwile trwało zanim doszedł do siebie. Zamknął się w bibliotece i przez całą noc tworzył. Nad ranem wyszedł zmęczony i strudzony. Przyszedł z nową kroniką jesienną. Po czym zapadł w sen zimowy. Jesienną kronikę można tutaj komentować.


Dodał: Ulath

Dodaj komentarze [24]
   

<< 1 z 6 >>

Napisz Newsa