Święta Inkwizycja - Klan Metin2

Takie tam

dnia 22.02.2010, 11:30

Minął kolejny tydzień przez ten czas, wydarzyło się parę mniej lub bardziej ważnych wydarzeń. Jednym z takich wydarzeń jest ponowny powrót do top 10 przez Wyjazdowca oraz wbicie przez niego 86 lvl. Gratulujemy i życzymy ci abyś szybko z topki nie wypadł, chodź wiem, że nie zależy ci na niej :) Nam nie pozostaje nic innego jak tylko cię gonić :)
Miały też miejsce niewielkie ruchy kadrowe, które postaram się wprowadzić w odpowiedni dział.
Na forum metin2 pojawiła się informacja o tym, że GM będą dawać bany z logów rozmów. Wydaje mi się, że chodzi tu tylko o Krzyk (opcja wołaj) chwila zapomnienia może kosztować nas 2 tyg przerwy. Wiadomo, że każdy może się zdenerwować gdy ktoś na Drop Hacku zwinie nam Kamienia duszy. Trzeba to jednak przyjąć na zimno, jak zemstę.

Niedawno grę zaczął nasz kolega, który wybrał postać Surę WP. Jeśli komuś zbywają KU czarowane ostrze i zbroja może jemu (ma... [więcej]


Dodał: Ulath

Dodaj komentarze [3]
   
Święta Inkwizycja - Klan Metin2

Walentynki i nietylko.

dnia 15.02.2010, 08:03

Mam nadzieję, że do wszystkich kobiet dotarły wczoraj moje walentynkowe uściski i całuski. Jak któraś ich nie odebrała, może żałować :D
Jak czytacie forum metina to wiecie, że GMowie przygotowali dla par event walentynkowy, który z Shinsoo wygrała para [fanfary] FrytaKatu & Sliitek gratulujemy Frycie i Bawarii ;) Mamy też świeżaki w gildii proszę ich odpowiednio przywitać ;) To do następnego kaca, yyy znaczy newsa.


Dodał: Ulath

Dodaj komentarze [6]
   
Święta Inkwizycja - Klan Metin2

No i po urlopie :/

dnia 08.02.2010, 10:56

Trochę czasu minęło odkąd tu ostatni raz pisałem. Jak wiecie miałem awarię komputera, a później urlop więc odpoczywałem. Błogi czas jednak minął i trzeba wracać do pracy. W tych dniach jak nie były u nas pisane żadne wiadomości wydarzyło się kilka rzeczy. Najgłośniejszym wydarzeniem (przynajmniej dla mnie) było spotkanie Inkwizycji w Katowicach, na które niestety zjawiło się tylko kilka osób z Metina. Obecni byli AeR, Ulath i Palczan. Chwile imprezowaliśmy, chwile zwiedzali, było bardzo fajnie, chodź zimno. Postaram się umieścić na stronie jakieś fotki.
Wyciągnąłem trochę wniosków i postaram się aby na następnym zlocie dopisała metinowa frekwencja.
Z jeszcze ważnych informacji to powrót do gry G13 oraz przyjęcie Nilren.


Dodał: Ulath

Dodaj komentarze [2]
   
Święta Inkwizycja - Klan Metin2

Info dla leniwych ;)

dnia 27.01.2010, 12:36

Grota Wygnańców: pre-event

Drodzy gracze!
W dniu 27.01.2010 w grze pojawi się nowy NPC: Heuk-Young. Można u niej oddawać Kamienie Glyph w zamian za drobne upominki. Dodatkowo, będzie można wykonać misję, która umożliwi otrzymanie Amuletu Boga Smoków (pozwala na bezpośrednie przeniesienie się pod portal za pomocą Staruszka/Teleportera).

Taka wiadomość pojawiła się na forum w dziale Eventy.


Dodał: Ulath

Dodaj komentarze [0]
   
Święta Inkwizycja - Klan Metin2

Grota Wygnańców.

dnia 25.01.2010, 09:25

Jak wiemy GF planuje uruchomienie Groty Wygnańców, już teraz dropią nam kamyki, które będziemy oddawać u nowego NPC. Prawdopodobnie trzeba będzie też oddawać yangi. Na forum jest sporo spamu na temat nowej mapy. Dla tych, którym nie chce się szukać daje parę informacji, które umieścił Xaar.

1. Czy Krwiste Kamienie (umożliwiają wejście do Groty) można zdobyć tylko w ItemShop?
Nie, ItemShop to tylko jedna z możliwości. Do gry zostanie dodany nowy quest, który będzie umożliwiał zdobycie jednego Krwistego Kamienia na dzień.
2. Czy będzie ograniczenie poziomowe (wejście do Groty)?
Tak. Do groty będzie można wejść dopiero od poziomu 75.
3. Czy zostanie udostępniona drop-lista (co dropi w Grocie)?
Nie. Poznawanie gry na własną rękę (tak długo jak to tylko możliwe ^^) jest lepsze.
4. Czy będzie kilka poziomów Groty?
Na początku dostępny będzie tylko pierwszy poziom, możliwe, że w przyszłości pojawią się dalsze.
5. Co z broniami na 80 poziom/Kamieniami Duszy+5?
Ich wprowadzenie jest planowane, jednak najpierw nastąpi release samej... [więcej]


Dodał: Ulath

Dodaj komentarze [1]
   
Święta Inkwizycja - Klan Metin2

Ulath idzie na przymusowy urlop.

dnia 20.01.2010, 12:50

Nie wiem, czy Wyjazdowiec przekazał wszystkim informację, iż uszkodził mi się komputer. Prawdopodobnie szlak trafił płytę główną, którą będę starał się reanimować. W tej chwili nie mam kasy na nowy sprzęt :) Będę niedostępny przez parę dni, możliwe że zobaczycie mnie dopiero w Lutym. Pozdrawiam i życzę miłego ode mnie odpoczynku :D


Dodał: Ulath

Dodaj komentarze [7]
   
Święta Inkwizycja - Klan Metin2

Dobrych wieści nigdy zbyt wiele ! by AeRh & Slo

dnia 18.01.2010, 12:53

Siema !

Mamy kilka dobrych wieści, więc nie każąc Wam czekać zaczynamy ;)

- Slo zdał prawko - gratulacje ! Właśnie pijemy z tego powodu piwko ;d

- W końcu nasza ziemia nie jest taka pusta, gdyż gestem Palczana i moim ( AeRh ) zrzuciliśmy się i kupiliśmy kowala gildyjnego ;) z pomysłem wyszedł Palczan, za co jego zdrówko!

- Jak to bywa - najlepsze na końcu - zbliża się zlot Świętej Inkwizycji, który odbędzie się 29-31 stycznia w Katowicach. Jeśli ktoś z Metina się wybiera to pisać po więcej info, to będziemy się jakoś zgadywać ;) Wszystkich zainteresowanych zapraszamy.

Tymczasem idziemy pić dalej ^^
pozdro !

ps Zdrówko xD


Dodał: AeRhAganoz

Dodaj komentarze [1]
   
Święta Inkwizycja - Klan Metin2

Niedzielne kazanie :D

dnia 10.01.2010, 20:38

Zacznę od małych wyjaśnień poprzedniego newsa. Pisząc go miałem tylko część informacji. Mianowicie Stary MocnyWP przeszedł na Yakuzze, a jego konto trafiło w nowe ręce, które znalazły się u nas ;)

Jak wiecie Crackerd z powodów osobistych przestał grać na s9 właściwie na metin2.pl, Crack powodzenia w RL

Slokaard wrócił ze świata umarłych i można go zobaczyć w grze. Większość spraw będziecie musieli do niego kierować ponieważ szef wysłał mnie na tydzień w delegację. Prawdopodobnie nie będę dostępny do soboty. Jak by Slo nie było to pamiętajcie jest jeszcze Wyjazdowiec czy AeR.


Dodał: Ulath

Dodaj komentarze [2]
   
Święta Inkwizycja - Klan Metin2

Przyjęcie MocnyWP

dnia 06.01.2010, 07:58

Jakiś czas temu gracz o nicku MocnyWP przestał grać, odszedł z sojuszu i oddał swoją postać. Tak się złożyło, że w ręce znajomego Yakuzzy. Jako, ze Yakuzza wstąpił do nas, to i on postanowił. Długo czekał, na naszą decyzję. Wczoraj została podjęta decyzja o przyjęciu na okres próbny.

Doszły mnie też słuchy, że Averyn przestał grać.
Słitek oddał wczoraj parę książek, ja też dorzuciłem coś od siebie, co z resztą?


Dodał: Ulath

Dodaj komentarze [2]
   
Święta Inkwizycja - Klan Metin2

Książka dla biednego ucznia.

dnia 04.01.2010, 13:28

W tej chwili jeden z naszych braci Szwagrr ma nawał na uczelni. W związku z tym potrzebuje paru książek. Głównie chodzi o KU Ognistą i Trującą Strzałę, każdy komu dropnie takie KU lub ma w zapasie proszę o przekazanie ich mi (Ulathowi) Nie bądźcie bez serca dajcie książkę biednemu studentowi.
Ps. najświeższa wiadomość Nasz brat na ostatnim egzaminie nie zgadzał się z wykładowcą, doszło do rękoczynów. Szwagrr stracił prawie całą szczękę. Prosi każdego o jeden ząb orka, aby wypełnił sobie luki.


Dodał: Ulath

Dodaj komentarze [3]
   

<< 2 z 6 >>

Napisz Newsa